pl de en

images

Poszukujemy pracownika na stanowisko: ELEKTRYK.

Wymagania:
– wykształcenie min.  zawodowe ( elektryczne);
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych;
– uprawnienia SEP 1kV;
– doświadczenie min. 2 lata na stanowisku elektryk/ elektromonter.
Zakres obowiązków:
– wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
– wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
– utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
– prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów maszyn.

images (1)

Poszukujemy pracownika na stanowisko: KIEROWCA KRAJOWY.
Wymagania:
– prawo jazdy kat. B, C+E,
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
– doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
– mile widziane doświadczenie w transporcie ładunków stalowych.
– transport materiałów na terenie kraju
– załadunek oraz rozładunek materiałów.
Oferujemy:
– zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
– możliwość zdobycia nowych umiejętności.