About

O Agico

Jesteśmy firmą prywatną założoną w roku 1986. Znajdujemy się w Szczecinie (około 150 km od Berlina). Nasze działania koncentrują się na przemyśle stalowym w którym zapewniamy kompleksową produkcję.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji od małych wyrobów stalowych do dużych i ciężkich konstrukcji spawanych. Głównymi obszarami na których działamy są: struktury stalowe, konstrukcje stalowe szklarni, akcesoria kolejowe i inne. Produkujemy wyroby zgodnie z dokumentacją naszych klientów. Jeśli będzie taka potrzeba nasi technolodzy również są w stanie zaprojektować i opracować projekt na podstawie specyfikacji podanej przez klienta.

Nasze wyroby są w większości eksportowane na zagraniczny rynek. Nasi klienci znajdują się w Holandii, Niemczech i Szwecji. Rynek krajowy to około 5 % naszej całkowitej sprzedaży.

Jesteśmy w stanie wyprodukować kilka dużych projektów jednocześnie. Nasze moce produkcyjne sięgają około 700 ton miesięcznie. Jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkową jakość w porównaniu do ceny i doskonałą obsługę. Satysfakcja klienta jest dla nas największą wartością. We consider customer satisfaction as the greatest value.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz podjąć z nami współpracę, nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość.

Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra
Uczciwe ceny
Najlepsza jakość
Wieloletnie doświadczenie